Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarından Dilekçe Eylemi
Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarından Dilekçe Eylemi
27 Nisan 2014 Pazar - 09:48
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
aile-hekimleri-ve-aile-sagligi-alisanlarindan-dilekce-eylemi

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonunun desteklediği ve illerde aile hekimleri derneklerinin yapacakları nöbetler için karşı itiraz dilekçeli eylemi gerçekleştirilecek.

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonunun desteklediği illerde aile hekimleri derneklerinin yapacakları nöbetlere için karşı itiraz dilekçeli eylemi 29 Nisan'da gerçekleştirilecek.

Bu tarihte TSM'lere nöbetlere itiraz dilekçesi verecekler. İstanbul'da ise Halk Sağlığı Müdürlüğüne yürüyecekler.

 

 

 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.