AHEF’den Nöbetler Konusunda Duyuru
AHEF’den Nöbetler Konusunda Duyuru
23 Temmuz 2014 Çarşamba - 07:45
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
ahefden-nobetler-konusunda-duyuru

Aile hekimlerinin ve aile sağlığı elemanlarının acil nöbetler konusundaki, hukuksuzluklara karşı vermiş olduğu mücadeleyi kırmak için, Sağlık Bakanlığı tarafından, THSK başkanlığına, iki nöbete mazeretsiz gitmeyenler hakkında 4483 sayılı kanun hükmünde işlem yapılması talimatı verilmiştir.

Konu ile ilgili AHEF Hukuk Büromuzun hazırladığı bilgilendirme notu ektedir.

Tamamen sahanın mücadele gücünü kırmak için yapılan bu girişimler, kararlı hukuksal mücadelemizden bizi geri döndürmeyecektir.

Tam aksine hukuksuzluğa karşı verilen bu mücadelenin ne kadar doğru olduğunun bir göstergesidir.

Ahef Avukatından Duyuru

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.