4/C kadro açıklaması
4/C kadro açıklaması
23 Şubat 2016 Salı - 16:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
4-c-kadro-aciklamasi

Kadro bekleyen 4/C'liler için açıklama yapan Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Twitter hesabından 4/C’li personelin bir an önce kadroya alınması için çaba sarf ettiklerini belirtti.

~~Türk Eğitim-Sen ve Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Twitter hesabından 4/C ile ilgili açıklamalar yaptı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Devlet Personel Başkanı Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu ziyaret etti. Koncuk ziyaret sonrası 4/C’lilerle ilgili bazı bilgiler paylaşarak, DPB’nin üzerine düşen görevi yaptığını söyledi.

4/C'Lİ PERSONEL İÇİN KRİTİK KADRO AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret eden Kamu-Sen heyeti 4/C’li personelin bir an önce kadroya alınması için çaba sarf ediyor.

"DBP ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPIYOR"

İsmail Koncuk, Devlet Personel Başkanını ziyareti sonrasında Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda; “Devlet Personel Başkanlığı üzerine düşen çalışmaları yapıyor. 4/C ve benzeri toplu sözleşme kararları ilgili çalışmaları yapmışlar. Ancak 4/C’lilerle ilgili hükumetin bir insiyatif kullanması gerekmektedir. Bu konuda çalışma takvimini yapmak artık hükumetin uhdesindedir. 4/C’ye kadro, üniversiteli işçilerin memurluğu konusundaki en büyük problem toplu sözleşmede alınan tarihsiz karardır. Sorumlular bellidir.” İfadelerini kullandı.

Etiketler : işçi, kamu, 4c, personel,
Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.