1300 liranızı almak için hemen başvurun!
1300 liranızı almak için hemen başvurun!
20 Ekim 2015 Salı - 09:34
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
1300-liranizi-almak-icin-hemen-basvurun

Annelere doğum yardımı başladı. 3. çocuğu olan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek 600 lira kazandı. Üstelik parayı artırma yetkisi var. İşte yardımı almanın yolları.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

HÜKÜMET, hayata geçirdiği düzenleme ile annelere doğum yardımının yolunu açtı. Artık anneler, 15 Mayıs'tan itibaren dünyaya gelen çocukları için bin 300 liraya kadar doğum yardımı alıyor.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.