1 Ekim yaşlılar günü müdürlüğümüz Tarafından kutlandı
1 Ekim yaşlılar günü müdürlüğümüz Tarafından kutlandı
01 Ekim 2014 Çarşamba - 22:28
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
1-ekim-yaslilar-gunu-mudurlugumuz-tarafindan-kutlandi

1 Ekim yaşlılar günü Kars halk sağlığı müdürlüğü Tarafından kutlandı

 

       Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet KAN 1 Ekim yaşlılar hakkında şunları söyledi.Gelişmiş ülke olma kriterlerinden biri de o ülkenin yaşlılarına verdiği değerle ölçülür. Ne kadar yaşlılarınıza değer veriyorsanız aynı oranda gelişmişsiniz demektir. Yaşlılarımıza değer vermek milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, kişi, kurum ve devlet olarak öncelikli görevimizdir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimizdir. Örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimizdir. 
  Bu duygularla tüm büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nü kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyor, sevgi ve saygılarımla ellerinden öpüyorum.’

   

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.